„Lex Ano“ misija nuo įmonės įkūrimo išliko ta pati – kurti sveikesnę visuomenę. Nuo pat 2005 metų, šio tikslo siekiame padėdami žmonėms gauti jiems reikiamus vaistus už prieinamą kainą. Šiandien džiaugiamės savo atkaklaus darbo rezultatais – mūsų farmacijos įmonei tenka daugiau nei 50%. Lietuvos lygiagretaus vaistų importo rinkos.

Image Alt

Didmenininkams

Didmeninės prekybos vaistais Lietuvoje lyderiai.

Mūsų farmacijos įmonei tenka daugiau nei 50 proc. Lietuvos lygiagretaus vaistų importo rinkos. Visa tai dėka mūsų ilgametės patirties dirbant su plačiu vaistų tiekėjų tinklu, aukštos kvalifikacijos specialistų, kuriuos veda tikslas kurti sveikesnę visuomenę. Siekiame aprūpinti vaistais kuo daugiau žmonių, tad užsiimame ne tik receptinių vaistų importu, bet tiekiame ir retuosius vaistus. Prekybą vykdome pateikdami produktus didmeniniams vaistų platintojams arba tiesiogiai vaistinių tinklams.

Ilgametė patirtis

Nuo 2005 m. užsiimame lygiagrečiu vaistų importu didmeninės prekybos įmonėms visame pasaulyje. Esame vaistų didmenininkai ir Europos rinką pažįstame labai gerai. Išmanome visus prekybos farmaciniais produktais aspektus – nuo reikalingų dokumentų parengimo iki kainodaros visose ES šalyse ir vaistų transportavimo ypatumų.

Greitas vaistų importas

Veikiame greitai. Mūsų lokacija itin patogi strategiškai – esame įsikūrę 30 min. atstumu nuo tarptautinio oro uosto, todėl skubius užsakymus galime įvykdyti per 48 val.

Platus partnerių tinklas

Jau daug metų puoselėjame ilgalaikius ryšius su savo partneriais, kuriuos esame atsirinkę itin kruopščiai. Dirbame daugiau nei su 1000 tiekėjų, gamintojų ir didmeninės prekybos įmonių visame pasaulyje. Dėl to, galime pasiūlyti ypač platų asortimentą medikamentų, įskaitant retoms ligoms gydyti reikalingus vaistus. Mes neperkame vaistų iš vaistinių Vokietijoje ar Lenkijoje, mes perkame iš tiekėjų ir pristatome į rinką vaistus didmeninėmis kainomis.

Vaistų importas iš trečiųjų šalių

Neapsiribojame vien Europa – mūsų veikla apima ir kitus žemynus. Turime klientų net 86 pasaulio šalyse. Esame ambicingi vaistų didmenininkai – nuolat plečiame savo klientų ratą.

Pertekliaus valdymas

Turėdami daugiau nei 1000 partnerių ES ir už jos ribų, mes taip pat turime galimybę parduoti sunkiai parduodamus vaistų likučius naudodamiesi savo partnerių tinklu.

Norite suvaldyti turimų vaistų perteklių? Atsiųskite mums šią informaciją apie norimą parduoti produktą:

  • Produkto pavadinimą
  • Kainą
  • Galiojimo laiką
  • Serijos numerį
  • Kokybės sertifikatą.

Atsiųstą informaciją išanalizuosime ir pateiksime pasiūlymus potencialiems pirkėjams.