自2005年成立以来,Lexano的使命一直保持不变——为了创建一个更加健康的社会而努力。从成立起,我们一直致力于帮助更多的人用可承受的价格获得所需的药品。

Image Alt

DEBRICHEM

NAUJOVĖ ŽAIZDŲ PRIEŽIŪROJE

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame viena 60 sekundžių trukmės procedūra pakeičia žaizdų priežiūrą. „DEBx Medical” surado sprendimą sunkiai gyjančioms žaizdoms gydyti – saugiau, lengviau ir greičiau. Ši naujovė sutrumpina žaizdų gydymo laiką, sąnaudas ir sumažina diskomfortą pacientams, taip darydama žymų šuolį medicinos praktikoje.

Debrichem®

Debrichem yra vietinio veikimo dehidratacijos priemonė, skirta sunkiai gyjančių žaizdų infekcijai ir biologinei plėvelei šalinti vienos procedūros metu, kuri trunka vos 60s. Naujas ir labai veiksmingas metodas, skirtas pašalinti bioplėvelę ir infekciją vos per kelias sekundes vienu užtepimu.

Pagrindiniai privalumai naudojant DEBRICHEM®

Vienkartinio naudojimo

> 90% atvejų, sveikos granuliacijos pasiekiamos po vienkartinio DEBRICHEM® aplikavimo, taip sutaupomas laikas ir pagreitinamas žaizdų gijimo procesas.

Lengvas ir greitas naudojimas

Dėl greito veikimo ir aplikavimo ne operacinėje, DEBRICHEM® gali būti lengvai integruojamas į standartines žaizdų priežiūros procedūras.

VEIKSMINGA VISIEMS
IDEALIAI TINKA ANTIBIOTIKŲ ATSPARUMO ATVEJAIS

DEBRICHEM® – tai dinamiška žaizdų priežiūros priemonė, idealiai tinkanti visiems pacientams, įskaitant tuos, kurie susiduria su atsparumo antibiotikams iššūkiais. Jo cheminė sudėtis sukurta taip, kad kovotų su infekcija be atsparumo, todėl siūlo ilgalaikį sprendimą tais atvejais, kuomet tradicinių antibiotikų nepakanka.
Ekonomiškas ir veiksmingas, DEBRICHEM® supaprastina gydymą, sumažina brangių antibiotikų poreikį ir pagreitina gijimą esant įvairiems pacientų poreikiams.

Mažina lėtinių žaizdų skausmą

Lėtinis skausmas yra pagrindinė sunkiai gyjančių žaizdų problema pacientams. Skausmą sukelia žaizdos infekcija ir uždegimas. Pašalinus infekciją, netrukus po gydymo DEBRICHEM® pacientai jaučia didelį skausmo sumažėjimą.

EKONOMIŠKAI EFEKTYVUS SPRENDIMAS

Tyrimai rodo, kad DEBRICHEM® yra net 57 proc. ekonomiškesnis sprendimas, palyginti su žaizdų priežiūros standartais. Tai gali padėti sveikatos priežiūros sistemoms sutaupyti milijonus eurų.

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas yra DEBRICHEM®?

Tai vietinio poveikio dehidratuojanti priemonė, skirta nechirurginiam infekuotų žaizdų išvalymui ir gydymui. Priemonę gali naudoti tik sveikatos priežiūros specialistai.

2. Kodėl DEBRICHEM® yra saugus sveikai odai?

Bioplėvelę sudaro 97 % vandens molekulių ir mikrobų agregatų. DEBRICHEM® suriša vandens molekules. Rūgštinis principas disocijuoja ir išskiria protonus bei anijonus, kurie suriša vandens molekules ir išskiria energiją. Šis procesas sukelia stiprų egzoterminį dehidratacijos procesą. Sulaikydamas vandens molekules iš bet kokio tipo veikiamos biologinės medžiagos, DEBRICHEM® iš karto sukelia dehidratacinį poveikį, nepažeisdamas gyvybiškai svarbių audinių, esančių po žaizdos dugnu.

3. Kam naudojamas DEBRICHEM®?

DEBRICHEM® gali būti naudojamas visoms sunkiai gyjančioms nechirurginėms žaizdoms gydyti:

 • Diabetinės pėdos opoms.
 • Veninės kilmės opoms.
 • Praguloms.
 • Trauminės kilmės opoms.
 • Arterinės kilmės opoms.

DEBRICHEM® negalima naudoti, jei yra:

 • Išeminės kilmės opos nestebint efektyvios revaskuliarizacijos
 • Neoplastinės opos
 • Abcesas arba fasciitis
 • Osteomielitas
 • Kurios nors sudedamosios dalies netoleravimas
 • Alergija kuriai nors sudetinei medžiagai
 • Giliosios kremzlės
 • Sausas pilno storio negyvybingas audinys (šašas), nebent buvo iš anksto pašalintas
 • DEBRICHEM® saugumas ir veiksmingumas vaikams ir neščiosioms bei žindančioms moterims nebuvo patvirtintas. Gydytojas turi apsvarstyti alternatyvius šių pacientų gydymo variantus.

4. Ar galima naudoti DEBRICHEM® su neigiamo slėgio žaizdų terapija (NSŽT)?

Naudojant DEBRICHEM® kartu su NSŽT, sėkmingai pašalinama bioplėvelė ir nekrozė, palaikomas greitas granuliuojančio audinio vystymasis, taip prisidedant prie greitesnio gijimo. Remiantis naujausiu tyrimu, kuriame dalyvavo dvylika pacientų, sergančių įvairiomis pėdų ir kojų opomis, stebimi teigiami rezultatai. Šios opos buvo įvairaus tipo, vidutinis jų dydis buvo 308 cm2, o vidutinė trukmė – 13 mėnesių. Penkios iš jų buvo veninės kojų opos, dvi – arterinės, viena – mišrios veninės ir arterinės kilmės, o viena atsirado po traumos (nežinoma etiologija: N=3). Stebėtina, kad visi pacientai visiškai sugijo vidutiniškai per 13,2 dienos.

DEBRICHEM® veikimo mechanizmas

DEBRICHEM® suardo bioplėvelę ir joje esančius mikroorganizmus per 60 sekundžių nuo panaudojimo. 97% bioplėvelės sudaro vanduo. DEBRICHEM® akimirksniu suriša vandens molekules nepažeidžiant sveikos odos. Be vandens bioplėvelė ir mikroorganizmai suyra. Įveikus infekciją, prasideda žaizdos gijimo procesas.

DEBRICHEM® aplikavimo procesas

Pašalina bioplėvelę ir infekciją

DEBRICHEM® naudojimo procesas yra paprastas ir greitas, tinkamas ambulatorinėms įstaigoms, todėl juo gali naudotis sveikatos priežiūros specialistai: gydytojai ir slaugytojai. Skirtingai nuo kitų tradicinių bioplėvelės šalinimo metodų, jam nereikia specialių apmokymų.

Užsidėkite apsaugines pirštines ir akinius.

Nuimkite žaizdos tvarstį

Nuplaukite žaizdą fiziologiniu tirpalu

Nusausinkite ir nuvalykite žaizdos paviršių sausa marle

Jei reikia, naudokite nuskausminamuosius vaistus ir pašalinkite kuomet anestezinis poveikis bus pasiektas

Prieš tepdami DEBRICHEM, būtinai pašalinkite vietinį skausmą malšinančius vaistus

Prieš atidarydami buteliuką jį gerai suplakite

Atidarykite buteliuką nuimdami užsukamąjį dangtelį

Gausiai užtepkite priemonę ant žaizdos dugno ir palikite veikti iki 60 sekundžių.

Pirštais tolygiai paskirstykite priemonę per visą žaizdos plotą

Priemonę tepkite per visą žaizdos dugną ir žaizdos sritį

Po 60 sekundžių, nuplaukite žaizda fiziologiniu tirpalu

Sausa sterilia marle pašalinkite likusius nešvarumus

Nusausinkite žaizda su strerilia marle

Uždenkite žaizdą antriniu tvarščiu