Apie Lexano

Mūsų vizija - prieinami vaistai sveikesnei visuomenei.

Farmacijos įmonės „Lexano“ strategija yra grindžiama vienu iš svarbiausių Europos Sąjungos principų – laisvu prekių judėjimu sąjungos viduje. Remdamasi šiuo principu, mūsų įmonė pirmoji Baltijos šalyse pacientams pradėjo tiekti populiariausius produktus iš kitų ES šalių žemesnėmis kainomis. Ši strategija leidžia įmonei „Lexano“ padėti mažinti pacientų gydymo išlaidas.

 

Paralelinis importas ir eksportas.

Įmonei „Lexano“ priklauso didesnė nei 50 proc. Lietuvos PI rinkos dalis. Įmonė „Lexano“ yra specializuota gerą gamybos praktiką (GGP) įgyvendinančių gamintojų ir patvirtintų gerą platinimo praktiką (GPP) įgyvendinančių didmenininkų siūlomų palyginamųjų vaistų (komparatorių) tiekėja. 


Patikimas ligoninių tiekimo partneris.

Įmonė tiekia produktus didžiausioms ligoninėms visose Baltijos šalyse. 


Vienas klinikinių tyrimų produktų šaltinis.

Įmonė „Lexano“ yra specializuota klinikiniams tyrimams naudojamų palyginamųjų vaistų tiekėja, siūlanti kvalifikuotas ir konfidencialias paslaugas. Mes tiekiame žemoje temperatūroje gabenamus produktus visame pasaulyje.

 

Retųjų vaistų tiekimas.

Garantuojame, kad Jūsų užsakyti produktai bus perkami iš patvirtintų tiekėjų ir tvarkomi, saugomi bei vežami laikantis griežčiausių geros praktikos reikalavimų.
Pateikiame vaistų kilmės, analizės sertifikatus ir užtikriname duomenų atsekamumą.

 

Greitas pristatymas visame pasaulyje.

Produktus galime pristatyti nedelsdami. Įvykdyti pristatymą per 48 valandas mums yra įprastinė praktika. Įmonė „Lexano“ bendradarbiauja su daugiau kaip 500 didmeninės prekybos įmonių visame pasaulyje.


Įmonės „Lexano“ vertybės: INICIATYVA, BENDRADARBIAVIMAS, ATSAKOMYBĖ ir KOMPETENCIJA.